Zakończono dochodzenie w sprawie destrukcji Starship One

Federalna Kancelaria Adwokacka oficjalnie zakończyła swoje niezależne dochodzenie w sprawie zniszczenia federalnego statku prezydenckiego Starship One i tym samym opublikowała finalny raport.

Starszy Prawnik Milandu Okoro wydał następujące oświadczenie:

„Strata Starship One w maju 3301 wraz z wieloma setkami żyć na jego pokładzie, była wielką tragedią. Pomimo podejrzeń, iż był to zamach na życie ówczesnej Prezydent Jasminy Halsey, wstępne śledztwo dowiodło, że przyczyną najprawdopodobniej była katastrofalna awaria systemów napędu statku.”

„Nowe dochodzenie zostało otwarte kiedy na jaw wyszły nowe dowody, w tym zeznania kilku członków Marynarki Federalnej. Nasz finalny raport świadczy, że istnieje dość powodów by wierzyć, iż Starship One został zniszczony w wyniku przemyślanego sabotażu.”

„Ława przysięgłych zadecydowała, że [podejrzanym] należy przedstawić zarzuty. Podzieliliśmy się dowodami z Federalną Agencją Wywiadowczą i rozumiemy, że za niedługo dojdzie do aresztowania [winnych].”

Oryginalna treść raportu dochodzeniowego nie wpadła jeszcze w ręce publiki, ale uważa się, że potwierdzi on teorie jakoby nielegalne modyfikacje zostały zainstalowane w napędzie FSD statku Starship One, zaraz przed tragicznym skokiem w hiperprzestrzeń.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.