Admirał floty oskarżony o sabotaż!

Admirał floty Lucas Vincent, jeden z szefów sztabu federalnej floty został aresztowany w związku z zarzutami związanymi ze zniszczeniem jednostki Starship One.

Proces głównego technika Rory’ego Webstera został wstrzymany w wyniku negocjacji o wyjawienie tożsamości osoby, która zleciła mu sabotaż hipernapędu Starship One w 3301 roku.

Informacja o czynnościach została przesłana przez Milandu Okoro z federalnej kancelarii adwokackiej:

Pan Webster zapewnił nam dowody wskazujące, że Admirał Vincent bezpośrednio rozkazał mu sprawić, by Starship One spotkał ten sam los, co inną jednostkę: Highliner Antares. Rozkazy były przesłane poprzez prywatny kanał komunikacyjny wraz z groźbami mających zniechęcić Pana Webstera od odmowy współpracy.

Proces zakończył się oskarżeniem Admirała o pomoc w przygotowaniu i podżeganie do masowego morderstwa. Główny technik Webster jako, że działał pod przymusem otrzymał złagodzony wyrok 20 lat więzienia, zamiast dożywocia.

FIA osadziła Vincenta w placówce o zwiększonym rygorze i został oskarżony o spisek w celu dokonania morderstwa i zdrady. Jednakże zanim stanie przed sądem minie kilka miesięcy.

Nie było żadnego komentarza ze strony Prezydenta Zachary’ego Hudsona, który rzekomo przyjaźnił się z Admirałem. Rzecznik jego administracji powiedziała: „Jak zawsze Prezydent ufa, że sąd wyda sprawiedliwy wyrok.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.