Czy Federacja ochroni marlinistów? Kongres zagłosował! Zobacz jak.

Federacja zapewni schronienie marlinistycznym uchodźcom politycznym z Imperium. Takie stanowisko zostało przegłosowane w Kongresie popierając tym propozycję Felicii Winters.

Wcześniej prezydent Zachary Hudson powiedział, że nielegalni imigranci znajdujący się obecnie w federalnych systemach Charunder, Ennead, HIP 36081, LTT 1935, LTT 3607 i Thetis zostaną zatrzymani i odstawieni w przestrzeń imperialną. Oświadczenie to spotkało się ze sprzeciwem opozycyjnej prezydent Felicii Winters, która argumentowała, że uchodźcy ​​zasługują na więcej współczucia.

Kongres podjął debatę, po której nastąpiło głosowanie nad propozycją Winters. Uzyskała ona poparcie większości, co poskutkowało podjęciem decyzji o przeznaczeniu funduszy rządowych na zapewnienie środków do życia i zakwaterowania dla uchodźców.

Prezydent Gabinetu Cieni, Felicia Winters powiedziała mediom:

„Organizacje charytatywne, takie jak np. Safeguard Interstellar, już teraz wykonują wspaniałą pracę, ale już oficjalnie możemy zaoferować bezpieczne schronienie i nadać tymczasowe obywatelstwo wszystkim marlinistom”.

„Ci niewinni ludzie poszukują tego, co w Federacji uważamy za oczywiste i normalne – demokracji, sprawiedliwości i swojego udziału w polityce. Ich wartości są bliższe naszym niż imperialnym i mamy obowiązek ich chronić”.

Część kanałów informacyjnych, w tym The Federal Times i Sol Today, stwierdziła, że autorytet prezydenta Hudsona został podważony przez bierną postawę wobec zarzutów przeciwko Admirałowi Floty, Lucasowi Vincentowi. Towarzyszące im pogłoski o korupcji i spisku wywarły negatywny wpływ na jego zwolenników i zwiększyły popularność Partii Liberalnej.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.