Frakcja marlinistów zablokowana przez Imperium

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Zakończył się konflikt między Regulatory State of Ackwada a Duduseklis Empire League w systemie Ackwada.

Frakcja marlinistów, oskarżona o dostarczanie rekrutów do grupy terrorystycznej NMLA, została pokonana przez połączenie siły imperialnych i niezależnych pilotów. Kilka megashipów zostało przechwyconych podczas próby wywiezienia dużej liczby cywilów marlinistów z systemu Ackwada.

Poniższy raport został dostarczony przez Imperial Internal Security Service:

„Zatrzymaliśmy wielu marlinistowskich przestępców, którzy pomagali chronić terrorystów. Zdajemy sobie sprawę że niektórzy mogli nam tymczasowo umknąć, ale jesteśmy przekonani, że możemy wyśledzimy i zniszczymy wszystkie komórki NMLA działające w tym systemie ”.

„Nasz sojusznik, Regulatory State of Ackwada rozdzieli nagrody na pokładzie Glorious Destiny wszystkim, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa”.

Duduseklis Empire League przekazała swoim zwolennikom następującą wiadomość:

„Tysiące uchodźców politycznych próbowało uciec przed prześladowaniami na pokładzie wielkich statków. Niestety blokada Imperium była wspierana przez zbyt wielu niezależnych pilotów i żadnemu nie udało się odlecieć. ”

„Pomimo, że nie jesteśmy w stanie pomóc naszym marlinistom, nadal jesteśmy w stanie wypłacać nagrody w Rush’s Camp dla nielicznych odważnych, którzy odważyli się marzyć o demokracji”.

Imperialni zwiadowcy poszukują obecnie wielu mniejszych statków, które uciekły z systemu i mogą zawierać aktywistów NMLA.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.