Inwazja Thargoidów odparta w Witch Head Enclave

*Komunikat Federacji Pilotów*

Liczne Siły Thargoidów zostały pokonane w kontrolowanym przez Sojusz systemie znajdującym się w Witch Head Nebula.

Piloci społeczności galaktycznej tłumnie odpowiedzieli na wezwanie o pomoc ze strony Witch Head Enclave i skutecznie oparli się atakowi Thargoidów. Większość statków obcych została zniszczona, a reszta zmuszona do wycofania się.

Kapitan Warren Lamar, szef ochrony Alliance Expeditionary Pact, oznajmił:

„Każdy w Onoros i w naszych sąsiednich systemach ma ogromny dług wdzięczności wobec pilotów, którzy podjęli walkę z Thargoidami. Cała Witch Head Enclave może odetchnąć z ulgą wobec faktu, że cały ten zmasowany powrót obcych nie eskalował i został zduszony w zarodku.”

Alliance Expeditionary Pact zaoferował nagrody finansowe dla tych, którzy brali udział w obronie systemum. Można je odebrać na stacji Golden Stag w systemie Onoros.

Aby uczcić zwycięstwo, broker technologii ze stacji Bray Landing w systemie Yuanjia potwierdził, że ceny broni i modułów Strażników będą zmniejszone także przez kolejny tydzień.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.