Rzadkie towary dostarczone na uroczystość upamiętniającą Harolda Duvala

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Przygotowania do uczczenia pamięci zakończone.

Imperium zwróciło się z prośbą od dostawy rzadkich towarów na ceremonię związaną z pogrzebem księcia Harolda Duvala Odpowiedź społeczności galaktycznej byłą bardzo imponującą czym zyskujała sobie wdzięczność rodziny cesarskiej.

Liczne i wystarczające dostawy Ngadandari Fire Opals, Esuseku Caviar, Lavian Brandy i Kamitra Cigars zostały wykonane przed uroczystością upamiętniającą w Pałacu Cesarskim na Capitolu.

Piloci, którzy dostarczyli te towary, mogą teraz odebrać swoje nagrody na Oterma Station w systemie Baala.

Pozwolenia wstępu do systemu Achenar zostaną przetworzone i automatycznie przydzielone do 3 października 3306 r.

W uznaniu tego osiągnięcia statki Gutamaya Corporation będą dostępne z 20% zniżką od 2 października 3306 do 9 października 3306.

Księżniczka Aisling Duval powiedziała mediom:

„Pragnę podziękować wszystkim za życzliwość w tym trudnym czasie. Pociesza mnie świadomość, że mój ojciec nigdy nie zostanie zapomniany ”.

„Na razie chcę jasno powiedzieć, że wszelkie wysiłki zmierzające do wyeliminowania brutalnych terrorystów odpowiedzialnych za jego śmierć mają moje pełne poparcie. Wzywam każdego obywatela do odrzucenia destrukcyjnego dogmatu marlinizmu i współpracy na rzecz silniejszego Imperium ”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.