Sukces kampanii charytatywnej

Zakończyła się charytatywna inicjatywa Federacji mająca na celu dostarczenie niezbędnych towarów marlininowskim uchodźcom z Imperium.

Prośba organizacji pomocy humanitarnej, Safeguard Interstellar o zapewnienie podstawowych środków do życia marlinistom ubiegającym się o azyl w Federacji spotkała się z imponującym odzewem niezależnych pilotów.

Prezes Noel Beaumont powiedział:

„Dostarczone lekarstwa, odzież, żywność, owoce i warzywa oraz kapsuły ewakuacyjne zostaną wykorzystane do zapewnienia utrzymania Marlinistów w systemach LTT 3607, Charunder i Ennead, przynajmniej do czasu, gdy otrzymają przyznane przez Kongres wsparcie”.

„Nasz partner, frakcja Fionn Liberals, z przyjemnością wynagrodzi ciężką pracę wspierających inicjatywę pilotów. Wynagrodzenie można odebrać na stacji Fox Enterprise w systemie LFT 625”.

Organizacja charytatywna przekazała też wiadomość od dr Jenny Fairfax, przywódczyni marlinistów:

„Dziękuję wszystkim pilotom, którzy dostarczyli te ratujące życie towary. Opuszczenie naszych domów było niezwykle trudne, ale Wy i Safeguard Interstellar zapewniliście nam bezpieczną przystań podczas ciężkiej burzy. Wielu z nas ma nadzieję rozpocząć życie od nowa, tu w Federacji, gdzie wiemy, że nie musimy się kryć z naszymi demokratycznymi ideałami”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.