Terroryści zaatakowali Imperatora!

Imperator Hadrian Augustus Duval został ciężko ranny w wyniku zamachu dokonanego przez neomarlinistycznych ekstremistów.

Atak miał miejsce w Dyson City w systemie Paresa – w siedzibie izolacjonistycznej organizacji Nova Imperium. Niewielka grupa uzbrojonych intruzów włamała się na pokład dowodzenia i otworzyła ogień. Trzy osoby zginęły, a cztery zostały ranne, w tym Hadrian Duval, nim Gwardia Pretoriańska wyeliminowała zabójców.

Odpowiedzialność za zamach wzięła na siebie NMLA, która przyznała się do zorganizowania zamachu. Na kanałach propagandowych grupa paramilitarna przysięgła „odciąć wszystkie głowy hydry Duval” i wzywa wszystkich obywateli do powstania i domagania się demokracji.

Pretor Leo Magnus, szef ochrony Nova Imperium, przekazał Vox Galactica następujące oświadczenie:

„Imperator jest w stanie krytycznym, ale znajduje się pod opiekę najlepszych specjalistów medycznych. Osobiście nadzoruję dochodzenie, w jaki sposób NMLA zinfiltrowała naszą stację i ominęła kontrole bezpieczeństwa.”

„Takie akcje są równie wstrętne, co tchórzliwe. Nova Imperium zdecydowanie potępia takie zachowania terrorystyczne”.

Hadrian Duval jest nieślubnym wnukiem cesarza Hengista. Jego ojciec, nieżyjący już komandor Hector Jansen narodził się w wyniku skrywanego romansu Cesarza Hengista Duval z pałacową niewolnicą. Chociaż wyrzekł się rodziny cesarskiej, Hadrian twierdzi, że jest prawowitym następcą tronu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.