Thargoidzi wrócili do mgławicy Witch Head Nebula

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Statki Thargoidów wykryte w systemach kontrolowanych przez Sojusz w mgławicy Witch Head Nebula.

Thargoidzi pojawili się ponownie w Witch Head Nebula i roją się licznie w układach Onoros, Lembass, Haki, Wellington i Shenve.

Po udanej inicjatywie poszukiwania nowych lokalizacji Barnacli aż szesnaście systemów w mgławicy zostało skolonizowanych w zeszłym roku, tworząc Witch Head Enclave. Od samego początku wywołało to wrogą reakcję Thargoidów, ale ich obecność była do tej pory stosunkowo niewielka.

Kapitan Warren Lamar, szef ochrony Alliance Expeditionary Pact, wystosował pilne wezwanie o pomoc:

„Jeśli ten atak Thargoidów nie zostanie odparty, może przerodzić się w inwazję na pełną skalę w całej Witch Head Enclave. Ani Aegis, ani Siły Obronne Sojuszu nie są w stanie rozlokować się na czas, dlatego prosimy wszystkich niezależnych pilotów bojowych i eskadr anty-ksenonowych, aby przybyli pomóc nam w obronie.

Alliance Expeditionary Pact potwierdził, że będzie oferował hojne nagrody wszystkim dowódcom, którzy pomogą w niszczeniu statków Thargoidów.

W powiązanych wiadomościach broker technologii w Bray Landing w systemie Yuanjia wesprze tę inicjatywę, zmniejszając zapotrzebowanie na zasoby umożliwiające dostęp do broni i modułów Guardian.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.