Aisling Duval pomaga rannemu Hadrianowi Duval

Księżniczka Aisling Duval udzieliła pomocy ratującej życie Imperatorowi Hadrianowi Augustusowi Duvalowi, który został ciężko ranny w zamachu dokonanego przez terrorystów NMLA.

Okręt INV Achenar’s Courage przetransportował ją do systemu Paresa, gdzie zaoferowała ochronę przed kolejnymi próbami zamachu.

Hadrian Duval został przeniesiony do kliniki medycznej na pokładzie Interdyktora.  O jego bezpieczeństwo na pokładzie dba zarówno jego gwardia pretoriańska, jak i oddziały imperialne. Hadrian został natychmiast poddany zaawansowanym procedurom leczniczym m.in. nanomedycynę Vitadyne, i nie jest już w stanie krytycznym.

Ta nieortodoksyjna interwencja przyciągnęła zarówno krytykę, jak i pochwały zarówno ze strony senatorów, jak i opinii publicznej. Nova Imperium jest wyjęta spod prawa za bunt i swoją izolacjonistyczną politykę, a jej przywódca nie jest uznawany przez rodzinę cesarską. Jednak w 3305 roku Aisling i Hadrian zawarli pakt o nieagresji.

Aisling Duval skomentowała na łamach The Imperial Herald:

Niedawno straciłam jednego członka mojej rodziny z powodu tych ekstremistów. Nie mam zamiaru stracić kolejnego. Niezależnie od polityki, Hadrian jest moim kuzynem i niewiele Duvali zostało przy życiu .

Szef ochrony Nova Imperium, Pretor Leo Magnus, powiedział:

Jestem przekonany, że nasz Imperator przeżyłby, ale doceniamy pomoc Jej Wysokości. Pozostaje tajemnicą, w jaki sposób NMLA dotarło tak blisko do naszego Imperatora, dochodzenie w tej sprawie trwa. 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.