Core Dynamics składa ofertę zakupu Lakon Spaceways

Core Dynamics jedna z największych korporacji stoczniowych Federacji oficjalnie złożyła oferta na zakup pakietu kontrolnego Lakon Spaceways.

Ogłoszenie spowodowało zamieszanie w sektorze produkcyjnym, zwłaszcza że Lakon współpracuje z Sojuszem od kilku lat.

Na kanale informacyjny Sol Today zamieszczono oświadczenie Jupiter Rochester, dyrektora generalnego Core Dynamics:

Lakon Spaceways wyrobiło sobie markę dzięki praktycznym i sprawdzonym projektom statków – koniom pociągowym galaktyki. Core Dynamics może pomóc firmie wejść na wyższy poziom i osiągnąć jeszcze większy sukces.

To może być tylko dobre posunięcie dla obu korporacji. Podobnie jak w przypadku przejęcia firmy Vodel w zeszłym roku, Lakon zachowa utalentowanych inżynierów i zakłady produkcyjne, działając pod naszymi wskazówkami.

Nie ma jeszcze odpowiedzi ze strony zarządu Lakon Spaceways. Niektórzy specjaliści z branży spekulują, że firma może mieć trudności finansowe po dokonaniu znacznych inwestycji w Alliance Chieftain i jego siostrzane statki.

Na Zgromadzeniu Sojuszu pojawiły się pytania dotyczące legalności połączeń korporacyjnych. Jednak ani Federalny Urząd ds. Handlu, ani Niezależna Komisja ds. Równości Rynków nie odrzuciły propozycji.

2 odpowiedzi Core Dynamics składa ofertę zakupu Lakon Spaceways

  • STALOWALOVA  napisał(a):

    Już widzę ten nowy produkt na horyzoncie Core i Lakon spokojnie można szykować się na nadejście T11 albo T800.

  • DYoda  napisał(a):

    Ja tam nie obraził bym się gdyby pojawił się w sprzedaży https://i.redd.it/60ihwcohlrj21.jpg chociaż to Zorgon Peterson produkuje takie cuda.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.