Hadrian Duval szuka pojednania z Imperium

Imperator Hadrian Augustus Duval otrząsnął się z próby zamachu i zasygnalizował nowy kierunek dla Nova Imperium.

Księżniczka Aisling Duval zapewniła niemal śmiertelnie rannemu kuzynowi zaawansowaną opiekę medyczną i po okresie żywiołowych dyskusji na ten temat powiedziała mediom:

W obecnym kryzysie potrzebujemy sojuszników bardziej niż kiedykolwiek i nie należy zaprzeczać królewskiemu dziedzictwu mojego kuzyna. Dlatego formalnie wystąpiłam z prośbą o zgodę na przyjęcie go do Rodziny Cesarskiej jako księcia Hadriana.

Hadrian Duval nadał poniższą wiadomość z Dyson City:

Zawdzięczam życie Aisling, ale życie bez celu nic nie znaczy, a celem Duval’i zawsze była służba i ochrona Imperium. Staram się o uznanie pierwszeństwa do tronu by pomóc w obronie naszego tradycyjnego stylu życia.

Jednak wielu z nas widzi niepokojące podobieństwa między brutalną czystką zwolenników Nova Imperium w 3305 roku a obecną krucjatą przeciwko marlinistom. Wzywam rządzących, aby nie powtarzali tego błędu – NMLA jest wspólnym wrogiem, przeciwko któremu musimy się zjednoczyć.

Wielu senatorów publicznie zgodziło się, że Imperium musi uzdrowić dawne podziały, aby skupić się na zagrożeniu neomarlińskim. Inni wyrazili zaniepokojenie konsekwencjami tego, że nieślubny wnuk cesarza Hengista zyskał prawa do tronu. Jak dotąd cesarz Arissa Lavigny-Duval nie odniosła się do tego tematu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.