Rośnie wartosć wypłat za bounty vouchers

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Wypłaty dla łowcy nagród ulegają podniesieniu.

W związku z powszechnym sfokusowaniem działań frakcji i supermocarstw  w stronę rozbudowy sił zbrojnych lokalne siły bezpieczeństwa walczą o zapewnienie skutecznej kontroli wewnątrzsystemowej. W połączeniu ze wzrostem piractwa i brutalnej przestępczości doprowadziło to do zapotrzebowania na dodatkowe statki wspierające przestrzegania prawa w większości systemów.

W rezultacie bounty vouchers za znanych przestępców są teraz warte więcej w przestrzeni Sojuszu, Imperium, Federacji i niepodległości. Wzrost ten zostanie uhonorowany przez wszystkie lokalne biura ochrony oraz przedstawicieli Interstellar Factor.

Grupy łowców nagród i prywatne organy ścigania informują swoich członków o tych zmianach. Ta wiadomość od znanego Kazimir Clan jest typowa dla rozpowszechnianych informacji:

Nie zdziw się, jeśli przeskanujesz poszukiwany statek i wyświetli się taka sama kwota jak do tej pory. Wiele służb bezpieczeństwa jeszcze nie zaktualizowało swoich sieci w związku z wyższymi wypłatami – prawdopodobnie po to, aby wyglądało na to, że nie polegają na nas, gdy wykonujemy za nich brudną robotę. Po zweryfikowaniu roszczenia zastosowana zostanie odpowiednia podwyżka, która będzie widoczna w Twoim panelu transakcji.

aPodobnie jak w przypadku ostatnich dramatycznych zmian cen towarów, oczekuje się okresu zmienności w przypadku nagród, ponieważ siły rynkowe określają ich prawdziwą wartość w tych niepewnych czasach. Jak dotąd wartość combat bonds nie uległa zmianie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.