Zamachy terrorystyczne na Kepler Orbital

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Odnotowano wiele eksplozji na pokładzie Kepler Orbital w układzie Atropos. Spowodowały one ogromne zniszczenia i śmierć mieszkańców.

Po wybuchu na stacji świadkowie zaobserwowali liczne ślady korozji. Jest to charakterystyczne dla materiału wybuchowego zaprojektowanego przez inżyniera Liz Ryder, który wykorzystuje żrące enzymy Thargoidów i który był używany we wrześniu podczas bombardowania imperialnych portów kosmicznych.

NMLA przyznało się do ataku. Kanały propagandowe tej frakcji wychwalały „dziewięciu męczenników”, co jest odniesieniem do podejrzanych o terroryzm aresztowanych niedawno przez Federal Security Service. Nie omieszkali także wygłosić kolejne ostrzeżenia o „dalszych represjach, jeśli Federacja przeszkodzi naszej sprawie”.

Od tego czasu FSS potwierdziło, że uwięzieni członkowie NMLA byli przetrzymywani w bezpiecznych obiektach na Kepler Orbital, które zostały całkowicie zniszczone przez wybuchy. Zakłada się, że były one zatem celem, co miało uniemożliwić więźniom ujawnienie informacji tej paramilitarnej grupie.

Władze federalne pilnie proszą galaktyczną społeczność o wsparcie w działaniach naprawczych oraz ewakuacyjnych. Nadal  na stacji są ocalali uwięzieni po zamachach na stacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.