Budowa kolonii dla marlinistów – kampania Sirius Corporation

Sirius Corporation zgłosiła zapotrzebowanie na towary, które posłużą do budowy nowych osiedli dla uchodźców politycznych, którzy uciekli przed prześladowaniami Imperium na tereny Federacji.

Sirius Corporation zaproponowała rozwiązanie obecnego impasu między supermocarstwami poprzez założenie kolonii, w których uchodźcy będą mogli żyć samodzielnie.

Li Yong-Rui, dyrektor generalny Sirius Corporation, przedstawił swoją propozycję:

„Jest oczywiste, że marliniści nie mogą wrócić do Imperium, a swoją obecnością destabilizują sytuację polityczną w Federacji. Oferujemy alternatywę, budując dla nich stałe osiedla. Będą one samostanowić o sobie  i będą mogły swobodnie handlować ze społecznością galaktyczną.

Sirius Corp. nie może przyglądać się z boku sytuacji, gdy ryzyko wojny międzygwiezdnej wzrasta tak dramatycznie. Mam szczerą nadzieję, że to rozwiązanie doprowadzi do stabilniejszego i bardziej dochodowego okresu dla nas wszystkich”.

Po intensywnej debacie zarówno Kongres, jak i Senat przyjęli propozycję, z zastrzeżeniem, że wszyscy uchodźcy zidentyfikowani jako członkowie NMLA zostaną pojmani i odesłani do Imperium.

Dr Jenna Fairfax, liderka społeczności marlinistów, również wyraziła aprobatę:

„Byliśmy zmuszeni porzucić całe nasze życie z powodu naszych przekonań politycznych. To rozwiązanie daje nam przynajmniej szansę na ponowne znalezienie domu”.

Piloci, którzy pragną dołączyć do inicjatywy proszeni są o dostarczenie następujących towarów: atmospheric processors, auto-fabricators, structural regulators oraz water purifiers na stację Ellis Gateway w systemie Bd+05 1146. Stamtąd Omega Merchant Command rozdzieli je na budowę kolonii w dziesięciu niezamieszkanych systemach.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.