Capital Shipy wybudowane

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Równoległe kampanie w Imperium i Federacji mające na celu dostarczenie towarów do budowy nowych Capital Shipów dobiegły końca.

Program budowy Federal Navy został wystarczająco zaopatrzony w building fabricators, microbial furnaces oraz energy grid assemblies. Piloci biorący udział w przedsięwzięciu mogą teraz odbierać swoje wypłaty na pokładzie Schweickart City w systemie Parutis.

Akcja pozwoliła na budowę pięciu nowych krążowników bojowych klasy Farragut , zdolność operacyjna uzyskają w ciągu kilku dni. Oczekuje się, że będą patrolować w kilku systemach federalnych m.in. Atropos, Iman Caber, LHS 142, LFT 367 i Wolf 25.

Imperial Navy nagradza również wszystkich dostawców, którzy zaopatrzyli jej stocznie w wymagane materiały. Płatności można pobierać z Miyasaka Orbital w systemie Mandh.

Potwierdzono, że wkrótce do floty dołączą 4 nowe Interdyktory klasy Majestic. Prawdopodobnie ich rejsy próbne odbywać się będą w systemach Chimechilo, Orannika, Theta Indi i Zelano.

Oprócz okrętów wojennych Kongres Federalny i Senat Cesarski zwiększyły fundusze na inne operacje wojskowe, w tym na okręty wsparcia i siły lądowe.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.