Eksploratorzy wsparli Projekt w Mgławicy Coalsack

Projekt terraformacyjny firmy Sirius Atmospherics otrzymał ogromne wsparcie pilotów – odkrywców z całej galaktyki, którzy skatalogowali ogromną ilość planet z atmosferą opartą na amoniaku.

Sirius Atmospherics, spółka córka Sirius Corporation, jest jedną z kilku firm współpracujących z Sojuszem by wykorzystać potencjał regionu w celach komercyjnych.

Dyrektor projektu, dr Maximilian North, ogłosił pomyślne zakończenie inicjatywy:

„Pozyskane dane o planetach z atmosferą opartą na amoniaku będą nieocenione dla naszych symulacji terraformowania. Dzięki nowym technikom adaptacji środowiska naturalnego być może niektóre z tych toksycznych planet mogą w przyszłości nadawać się do zamieszkania ”.

Firma Sirius Atmospherics potwierdziła, że ​​wypłaty dla wszystkich pilotów uczestniczących w operacji są dostępne w bazie Betancourt w systemie Musca Dark Region PJ-P b6-1.

W związku z postępem ekspansji do Mgławicy Coalsack komandor Morag Halloran z Sił Obronnych Sojuszu skomentował możliwość kolejnych ataków Thargoidów:

„Ze względu na niską dostępność statków ADF oraz cięcie funduszy na Aegis przez Imperium i Federację zabezpieczenia AX nie są tak liczne, jak planowaliśmy. Jeśli napotkamy dalsze problemy ze strony Thargoidów może być konieczne ponowne wezwanie pilotów galaktycznej społeczności.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.