Kolonie marlinistów w budowie

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Sirius Corporation z powodzeniem zebrał materiały potrzebne do ​​budowy nowych niezależnych osiedli dla emigrantów marlinistów.

Zarówno Imperium, jak i Federacja przyjęły propozycję firmy Sirius Corporation, aby założyć kolonie dla uchodźców politycznych, którzy byli przyczyną zwiększonego napięcia pomiędzy mocarstwami.

CEO Li Yong-Rui ogłosił:

Jak zawsze, ogromny wkład galaktycznej społeczności umożliwił to osiągnięcie. Dostawy atmospheric processors, auto-fabricators, structural regulators oraz water purifiers zostaną wykorzystane do budowy nowych placówek i osad w ośmiu niezamieszkanych systemach. 

Frakcja Omega Merchant Command oferuje teraz nagrody na pokładzie Ellis Gateway w systemie Bd + 05 1146 wszystkim pilotom, którzy dostarczali towary.

Aaron Whyte, przywódca społeczności wśród uchodźców wypowiedział się na łamach Vox Galactica:

„Przypuszczam, że powinniśmy być wdzięczni, że te kolonie dają nam szansę na przeżycie. Ale nikt z nas nie chciał zakładać własnych królestw – tylko po to, by usunąć królów. I pewnego dnia to zrobimy ”.

Oczekuje się, że populacja marlinistów zostanie przeniesiona z przestrzeni federalnej do nowych kolonii na początku roku 3307.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.