Lakon Spaceways w obliczu załamania finansowego

Niestabilność finansowa spowodowała, że ​​wartość akcji Lakon Spaceways spadła do bezprecedensowego niskiego poziomu, stawia to przyszłość firmy pod wielkim znakiem zapytania.

Próba wrogiego przejęcia przez federalną korporację Core Dynamics wzbudziła w Sojuszu obawy związane ze stratą jednego z głównych dostawców uzbrojenia. Niezależna Komisja ds. Równości Rynków zgłosiła również szereg nieprawidłowości w ostatnim przeniesieniu własności udziałów, które mogą prowadzić do postępowań karnych.

W rezultacie, chociaż Lakon Spaceways nadal produkuje i sprzedaje statki, brak rezerw i utrata zaufania inwestorów może doprowadzić do niewypłacalności i rozwiązania.

Trent Delaney, nowo mianowany przewodniczący rady zarządzającej Lakon, ogłosił:

Do takiej sytuacji doprowadziły niewłaściwe zarządzanie finansami i szereg błędnych decyzji biznesowych. Zapewniamy, że po zakończeniu formalnych negocjacji z naszą nową firmą macierzystą wartość akcji Lakon zdecydowanie wzrośnie.

Według federalnych analityków biznesowych wśród starszych dyrektorów Core Dynamics pojawiają się oznaki niezadowolenia z tego przejęcia. Anonimowe źródło z korporacji powiedziało Vox Galactica:

Fuzja Lakon jest w całości projektem Jupiter Rochester. Szczerze mówiąc, to czysta chciwość. Nasze dochody wzrosły ostatnio dzięki nowym prowizjom od marynarki wojennej, ale zachłanne ręce Rochestera zawsze po coś sięgają. Kieruje departamentami, które są wobec niego lojalne, jakby były jego osobistym królestwem.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.