Marliniści w drodze do nowych domów

W miarę zakładania kolejnych niezależnych kolonii dla uchodźców marlinistycznych zanikły ataki terrorystyczne ze strony Neo-Marlinist Liberation Army (NMLA).

W ostatnich miesiącach grupa paramilitarna przeprowadziła liczne ataki w przestrzeni Imperium. Porty kosmiczne i budynki administracyjne zostały zbombardowane, a dziesiątki osób zamordowano, w tym księcia Harolda oraz innych mniej ważnych członków rodziny Duval.

Jednakże liczba incydentów terrorystycznych drastycznie spadła w związku z udanymi operacjami Imperial Internal Security Service:

Po tym, jak Federal Security Service zidentyfikowała członków NMLA na pokładach  statków z emigrantami, zostali oni przesłani do nas na przesłuchanie. Uzyskaliśmy informacje, które umożliwiły nam zlikwidowanie wielu komórek terrorystycznych, chociaż istnieją dowody na to, że sieć NMLA jest nadal obecna.

Z innych powiązanych z tym tematem wiadomości można się dowiedzieć, że setki tysięcy marlinistycznych uchodźców przygotowuje się do zajęcia koloni w nowych systemów założonych przez Sirius Corporation. Duży transport uchodźców odbędzie się na początku przyszłego roku pod nadzorem Safeguard Interstellar. Imperium, Federacja i Sirius Gov zgodzili się, że osady te pozostaną w pełni niezależne.

Populacja uchodźców opierając się na zasadach marlinizmu już zaczęła określać swoją przyszłą strukturę społeczną. Parlament przejściowy został utworzony przez przywódców społeczności, takich jak dr Jenna Fairfax, Aaron Whyte i Amrita Ross. Demokratyczne wybory do reprezentatywnego rządu odbędą się, gdy zaczną działać kolonie marlinowskie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.