Promocja na usługi inżynierów

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Do 7 stycznia 3307 roku zostaje zwiększona efektywność wykonywanych ulepszeń inżynierów dla modułów statków.

W podanym powyżej terminie wszystkie mnodyfikacje broni oraz modułów otrzymają zwiększone ulepszenia przy tej samej ilości zużytych materiałów. Będzie to miało zastosowanie do każdego warsztatu w przestrzeni Sojuszu, Imperium, Federacji oraz przestrzeni niezależnej.

Lori Jameson, inżynier pracujący w systemie Shinrarta Dezhra, przedstawił Vox Galactica szczegóły dotyczące tego, jak doszło do tej współpracy:

Po incydencie w Eurybia niektórzy z nas skontaktowali się z Liz Ryder i zaoferowali nasze wsparcie. Przerażające było to, jak NMLA nadużyło jej wiedzy, pozostawiając ją niesprawiedliwie oczernianą jako zwolenniczka terrorystów. Pojawiły się obawy, że jej sytuacja może źle odbić się na inżynierach w ogóle.

Wkrótce ustanowiliśmy połączenia komunikacyjne pomiędzy wszystkimi warsztatami i zgodziliśmy się zaoferować uniwersalne przyspieszenie modernizacji. Mamy nadzieję, że przypomni to pilotom, jak bardzo cenimy ich zamówienia i pozostajemy godnym zaufania kontrahentem.

Mel Brandon, jeden z czterech inżynierów w regionie Colonia, powiedział:

Najwyższy czas, żebyśmy wszyscy zaczęli ze sobą rozmawiać. Nasze usługi są cenne dla całej galaktyki. Zasługujemy na lepszą ochronę. Może powinniśmy zacząć się chronić .

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.