Rackham’s Peak wyznacza galaktyczny zenit

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Nowa placówka orbitalna multimiliardera Zachary’ego Rackhama w galaktycznym zenicie już działa.

Stacja Rackham’s Peak znajduje się w systemie HIP 58832, jednym z najwyżej położonych układów nad płaszczyzną galaktyki. Jego budowa została sfinansowana przez Rackham Capital Investments we współpracy z Universal Cartographics i innymi firmami badawczymi.

Handlowcy zostali powitani z dużym zadowoleniem, jednakże należy przypomnieć że na obrzeżach galaktyki odległości pomiędzy gwiazdami sa większe i zalecane są statki o dużym zasięgu skoku. Rackham’s Peak oferuje obecnie wysokie ceny za dostawy piwa, likierów, wina, Bast Snake Gin, Centauri Mega Gin, Chateau De Aegaeon, Eranin Pearl Whiskey, Gerasian Gueuze Beer, Harma Silver Sea Rum, Indi Bourbon, Kongga Ale, Lavian Brandy, Leestian Evil Juice, Saxon Wine, Thrutis Cream i Wuthielo Ku Froth.

Pan Rackham był obecny podczas ceremonii otwarcia placówki, po której odbyła się ekstrawagancka impreza prasowa z udziałem przedstawicieli mediów i celebrytów. W trakcie zabawy wydał to oświadczenie:

Dach galaktyki jest teraz otwarty dla biznesu! Rackham’s Peak to port otwarty dla wszystkich, każdy jest tu mile widziany, to miejsce, w którym odkrywcy i przedsiębiorcy mogą delektować się drinkami, podziwiając całą Drogę Mleczną. Celujcie wysoko, Piloci!

W powiązanych wiadomościach, Rackham Capital Investments zgodził się pokryć rachunek za naprawę czujników placówki Universal Cartographics, które podczas imprezy doznały uszkodzeń.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.