Rośnie wartość wypłat za Combat Bond i Anti-Xeno

** Komunikat Federacji Pilotów **

Niestabilność finansowa i obecne napięcia polityczne doprowadziły do podniesienia wartości wypłat za udział w konfliktach zbrojnych, a także za zniszczenie statków Obcych.

Wzrost ten odnotowano we wszystkich zamieszkałych systemach galaktyki, niezależnie od przynależności do supermocarstwa. Tak jak do tej pory, wypłaty będzie można odebrać na stacjach oferujących konkretne biura usług.

Wzrost wypłat wynika z burzliwego okresu na wielu rynkach, który wpłynął już na ceny towarów i usług, a także spowodował wzrost nagród dla łowców głów.

Na zmiany zwróciła uwagę profesor Ophelia Kaufmann, kierowniczka wydziału ekonomii na Orion Independent University:

„Zgodnie z przewidywaniami, ciągła zmienność rynków finansowych doprowadziła do dalszej powszechnej rewaluacji. Przy zwiększonych tarciach między Imperium a Federacją, w połączeniu z atakami terrorystycznymi i zwiększającą się aktywnością Thargoidów, trudno się dziwić, że każda frakcja kładzie teraz większy nacisk na ochronę swoich obywateli ”.

„Chociaż niektórzy postrzegają obecny pakiet zmian jako nieunikniony, czy nawet spóźniony, w wyniku konkurencji może dojść do rewaluacji w kolejnych obszarach gospodarki. Jedno jest tylko pewne – dalsza niepewność”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.