Thargoidzi atakują mgławice

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

W związku z dużą liczba thargoidzkich statków które pojawiły się w wielu zamieszkałych systemach w sieci pojawiło się pilne wezwanie o pomoc.

Działania obcych, które wydają się być skoordynowanym uderzeniem, objawiają się wzmożoną aktywnością w mgławicach Coalsack i Witch Head jednostek typu scout i interceptor. Lokalne jednostki bezpieczeństwa zaangażowały się w walkę, ale donoszą, że są przytłoczeni ilością obcych statków.

W zaatakowanym regionie Sojusz kontroluje cztery niedawno wybudowane porty gwiezdne. Ale Alliance Defence Force nie były w stanie zmobilizować się na czas, i przeciwstawić się agresji Thargoidów.

Admirał Aden Tanner, główny łącznik wojskowy Aegis, powiedział:

Jest to odrodzenie aktywności Thargoidów na skalę, której nie byliśmy świadkami od dawna. Niestety drastyczne ograniczenia w finansowaniu i zasobach oznaczają, że Aegis nie jest w stanie zapewnić odpowiednich środków obronnych.

Pilnie prosimy o wsparcie niezależnych pilotów i eskadr anty-kseno. Bardzo ważne jest, abyśmy nie pozwolili Thargoidom zdominować tych mgławic i pozbawić życia tysięcy ludzi.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.