Aegis wspiera Szczyt Galaktyczny

Organizacja Aegis wyraziła poparcie dla oferty Utopii dotyczącej organizacji Szczytu Galaktycznego dla wszystkich trzech supermocarstw.

Aegis została utworzona wspólnie przez Sojusz, Imperium i Federację, jej celem jest badanie Thargoidów i opracowywanie nowych metod monitorowania i zwalczania obcych sił.

Profesor Alba Tesreau, kierownik badań w Aegis, wydał następujące oświadczenie:

Skupienie się ludzkości na drobnych konfliktach wewnętrznych spowodowało że byliśmy ślepi prawdziwe zagrożenie ze strony Thargoidów. Ich niedawne przerażające ataki powinny być sygnałem ostrzegawczym, że pozbycie się środków osłabiło zdolność Aegis ochrony ludzkości.

Gorąco zachęcamy naszych założycieli do zjednoczenia się i skierowania większych zasobów do Aegis, zwłaszcza na nasze badania. Nie ma nadziei na koegzystencję z tym obcym gatunkiem, jeśli nie pogłębimy naszego ich zrozumienia.

Jak dotąd nie otrzymano żadnych oficjalnych odpowiedzi na propozycję Utopii. Jednak premier Edmund Mahon, księżniczka Aisling Duval i prezydent gabinetu cień Felicia Winters zasygnalizowali szerokie poparcie dla tego pomysłu. Istnieją doniesienia, że ​​wielu kongresmenów, radnych i senatorów naciska na swoich przywódców, aby uczestniczyli w konferencji dyplomatycznej.

Simguru Pranav Antal potwierdził, że rządy niezależnych systemów będą również mile widziane na Szczycie Galaktycznym. Jednak głównym celem Utopii jest zapewnienie neutralnego terytorium dla Sojuszu, Imperium i Federacji do debatowania nad polityką.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.