Core Dynamics Insider omawia przejęcie Lakon

 Anonimowe źródło z korporacji Core Dynamics ujawniło szczegóły dotyczące wrogiego przejęcia Lakon Spaceways.

Bezimienny informator już wcześniej stwierdził, że przejęcie Lakon było osobistym projektem dyrektora generalnego Core Dynamics, Jupitera Rochestera. Teraz na światło dzienne wypłynęły nowe informacje nadane za pośrednictwem Vox Galactica:

W ciągu ostatnich kilku lat Rochester kupił wiele firm spoza Federacji, takich jak Vodel. Lakon Spaceways to po prostu ostatnią zdobyczą. Wydaje się to legalne, ale on bezpośrednio zarządza tymi spółkami zależnymi i obsadza w nich własnych ludzi. Niektórzy twierdzą, że raczej dywersyfikuje prywatne biznesy swojej rodziny, niż rozszerza działalność.

Powszechnie wiadomo, że kilka działów przestrzega tylko dyrektyw wydanych przez Rochester’a i działa w swego rodzaju bańkach niezwiązanych z resztą Core Dynamics. Pracownicy nazywają te bańki: „Jupiter Division”. Niektóre biura zaczęły nawet używać tej nazwy, jakby były oddzielną firmą w firmie.

Słyszałem, że niektórzy dyrektorzy są niezadowoleni z działań Rochestera, ale ma on zbyt wiele koneksji by się go pozbyć. To dzięki niemu mamy tyle kontraktów wojskowych. Jak zawsze, bogatym wszystko uchodzi na sucho.

Core Dynamics odmówił komentarza w sprawie tego oświadczenia. Naomi Landseer, była przewodnicząca rady dyrektorów Lakon Spaceways, zwróciła się do Niezależnej Komisji ds. Równości Rynkowej o dalsze zbadanie sprawy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.