Core Dynamics przejmuje Lakon Spaceways!

Korporacja budująca statki kosmiczne, Lakon Spaceways oficjalnie przyjęła ofertę zakupu firmy przez inną korporację – Core Dynamics

Propozycja od Szefa Rady Nadzorczej Jupiter Rochester została przyjęta większością głosów Rady Dyrektorskiej, z których znaczna część została niedawno zatrudniona po fali rezygnacji pod naciskami akcjonariuszy.

Trent Delaney, nowy prezes potwierdził fuzję w publicznym wystąpieniu:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z faktu dołączenia do rodziny Core Dynamics i z tego miejsca obiecujemy, że nie będziemy powtarzać błędów poprzedniego kierownictwa, dzięki czemu firma będzie zmierzać ku świetlanej przyszłości.

Formalności związane z fuzją potrwają jeszcze dwa miesiące. Do tego czasu nic się nie zmieni w sposobie funkcjonowania spółki.

Federalny Urząd Kontroli zezwoliła na przejęcie. Jednakże Niezależna Komisja Równości Rynku przygląda się sprawie w związku z możliwymi nieprawidłowościami.

Kongres Admirałów wyraził zaniepokojenie związane z przejęciem spółki zaopatrującej Sił Obronnych Sojuszu, pojawiły się wątpliwości, czy spółka powinna zostać przejęta przez producenta statków dla Federacji. Admirał Rachel Ziegler poinformowała Zgromadzenie:

Pomimo naszych dobrych stosunków z Federacją. Nasze problemy z obronnością z całą pewnością wzrosną, jeśli Alliance Chieftain i jego siostrzany model będą produkowane będą produkowane przez obce mocarstwo. SOS już teraz jest znacząco niedofinansowane i to sprawia, że to zmniejszy nasze zdolności do obrony naszych interesów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.