Halsey sugeruje powody zamachu

Podczas procesu admirała Floty Vincenta, była prezydent Jasmina Halsey ujawniła możliwe przyczyny sabotażu statku kosmicznego Starship One w 3301.

Korespondent śledczy Ethan Takahashi, przekazał informacje z Federalnego Sądu Najwyższego:

Jasmina Halsey przedstawiła szczegóły spotkania rządu federalnego pod koniec kwietnia 3301 r., Wydarzenia, które nigdy nie zostało odtajnione. Jej celem było rozwiązanie bardzo ważnego problemu dotyczącego wysokiego poziomu niezadowolenia opinii publicznej z jej administracji.

Na spotkaniu Halsey wyjaśniła, że ​​zainspirowali ją różni działacze na rzecz pokoju, aby ponownie skoncentrować się na dobrobycie obywateli. Planowała obniżyć podatki, zainwestować w infrastrukturę społeczną i ograniczyć wydatki Federalnej Marynarki Wojennej. Wtedy był to to tylko wstępny plan, który do końca roku miał zostać wprowadzony w życie.

Halsey zeznała przed sądem, że na tym spotkaniu obecnych było tylko tuzin urzędników, w tym admirał Floty Vincent. Wszystkim powiedziano, że ta nadchodząca zmiana polityki jest na razie poufna, ale mają się spodziewać poważnych zmian budżetowych w nadchodzących miesiącach.

Prokurator stwierdził, że Vincent zdawał sobie sprawę z tego, że zbliża się znaczne ograniczenie finansowania marynarki wojennej, co zmniejszyłoby jego osobiste wpływy. Miałoby to również wpływ na potężne osoby, z którymi Vincent był nielegalnie powiązany, czego dowody zostaną przedstawione we właściwym czasie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.