Jasmina Halsey powraca do Federacji

Była prezydent Jasmina Halsey przybyła na Marsa. stawiła się tam aby wystąpić w charakterze świadka w nadchodzącym procesie admirała floty Lucasa Vincenta.

Halsey została wezwana do złożenia zeznań przed sądem federalnym, i pomimo że obecnie mieszka poza jurysdykcją Federacji, przychyliła się do tego wniosku.

Jasmina Halsey piastowała stanowisko Prezydenta Federacji przed zniszczeniem statku kosmicznego Starship One w 3301, a o organizację zamachu oskarżony jest Vincent. Jasmina przeżyła ten akt terroru, wyzdrowiała, ale porzuciła karierę polityczną i wyemigrowała do Sojuszu. Od tego czasu prowadzi kampanię pokojową oraz jest doradcą premiera Edmunda Mahona.

Po powitaniu przez dużą rzeszę swoich zwolenników na pokładzie Olympus Village Spaceport, Halsey wygłosił oświadczenie dla The Federal Times:

To dla mnie słodko-gorzki moment. Powrót do Federacji to powrót do poprzedniego życia. Ale może wreszcie uda nam się zapewnić spokój niektórym umęczonym duchom.

Halsey została powitana osobiście przez prezydent gabinetu cieni Felicię Winters, która była sekretarzem stanu w administracji Halsey. Obecny Prezydent Zachary Hudson nie skomentował powrotu swojego poprzednika ani zbliżającego się procesu admirała floty Vincenta.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.