Mahon ubiega się o reelekcję

Edmund Mahon rozpoczął kampanię polityczną, której celem jest reelekcja na przywódcę Sojuszu.

Obecny premier wyrusza w podróż po przestrzeni Sojuszu, aby poprawić stan poparcia pośród swoich obywateli. Tylko członkowie Zgromadzenia mogą oddawać głosy w tych wyborach, ale będą oni pod silnym wpływem opinii publicznej we własnych systemach.

Kampania Mahona koncentruje się na ogromnej ekspansji Sojuszu podczas jego sześcioletniej kadencji, przypominając o triumfach, takich jak Festiwal Kultury Sojuszu. Podkreśla się również jego zdolność do radzenia sobie z kryzysem, w tym z próbą zamachu stanu prezydenta Kincaida i krucjatą frakcji League of Reparation.

Nowsze przykłady jego działalności to otwarcie granic dla marlinistycznych uchodźców z Imperium i eksploatacja z mgławicy Coalsack Nebula dla zwiększenia dobrobytu gospodarczego. Jednak krytycy Mahona zwrócili uwagę, że te obie strategie zwiększają ryzyko ataku terrorystów neomarlińskich jak i Thargoidów.

Przemawiając do zatłoczonej sali konferencyjnej w Birmingham w swoim domowym systemie Diso, Mahon ogłosił:

Żyjemy w coraz bardziej niebezpiecznych czasach, dlatego ważne jest, aby u steru stał właściwy człowiek. Będę zaszczycony możliwością dalszego reprezentowania różnych narodów Sojuszu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.