Poszukiwanie źródła sygnału

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Niezależny statek wykrył fragment tajemniczej wiadomości pochodzącej z niezbadanego rejonu kosmosu.

Komandor Elsa Solomon podróżowała przez system Swoilz XX-D c1-30, kiedy jej statek odebrał słabą transmisję. Wiadomość była następująca:

To jest transmisja alarmowa na wszystkich częstotliwościach z Serene Harbour. Jesteśmy…

Transmisja zakończyła się nagle i nie została wznowiona. Sygnał nie zawierał żadnych danych identyfikacyjnych ani wskazówek co do jego pochodzenia.

Komandor Solomon podała Vox Galactica więcej szczegółów:

Wiadomość pojawiła się w moim panelu komunikacyjnym jako tekst, z którego został następnie wygenerowany głos. Nie byłam w stanie określić źródła jego pochodzenia, jedynie co udało mi się określić to to, że nadawano go z odległości 80 lat świetlnych od tego systemu. Mój harmonogram był napięty, więc nie mogłam dłużej zostać w układzie Swoilz XX-D c1-30 i próbować go wyśledzić.

Nie mam pojęcia, czy Serene Harbor to port gwiezdny, osada czy nawet megaport, ale to oczywiście był sygnał wzywania pomocy. Ktoś gdzieś ma poważne kłopoty. Poprosiłam Federację Pilotów o udostępnienie tych informacji na wypadek, gdyby którykolwiek z moich kolegów pilotów mógł pomóc.

Wszyscy piloci którzy znajdowali się w tym czasie w pobliskiej przestrzeni i odebrali podobny przekaz są proszeni o pomoc w określeniu źródła sygnału. Jednakże jak dotąd nie otrzymano żadnych odpowiedzi.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.