Próbki xenologiczne dla naukowców z Colonii

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Holloway Bioscience Institute w Colonii oferuje wysokie wypłaty za dostarczanie próbek pobranych z kosmicznych form życia.

Holloway Biology Center na planecie Colonia 7G jest głównym laboratorium badawczym organizacji, które specjalizuje się w badaniach xenologicznych. Stacja Jaques, która również znajduje się w systemie Colonia, zgodziła się służyć jako punkt tranzytowy dla tej inicjatywy.

Główny badacz, dr Roy Casimir, przedstawił wymagania zamówienia:

Jest jeszcze wiele do nauczenia się o fascynujących strukturach, które rosną w próżni kosmicznej. Ponieważ nasze zapasy okazów wyczerpują się, potrzebujemy świeżych próbek tkanek żywych organizmów, aby kontynuować nasz program eksperymentów. 

Rozumiem że nasz placówka badawcza znajduje się w znacznej odległości od systemów centralnych, ale jesteśmy gotowi zaoferować hojny zwrot kosztów tym, którzy odbędą tę podróż.

Piloci są proszeni o pobranie dowolnego rodzaju próbek tkanki, z dowolnego typu pod’a nasiennego (Aster Pod, Chalice Pod, Collared Pod, Gyre Pod, Octahedral Pod, Peduncle Pod, Quadripartite Pod, Rhizome Pod, Stolon Pod). Mają one zostać dostarczone do stacji Jaques w systemie Colonia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.