Propozycja Szczytu Galaktycznego od Sirius Corporation

Sirius Corporation zakwestionowała zdolność Utopii do zorganizowania konferencji dyplomatycznej dla wszystkich trzech supermocarstw.

Kontrpropozycję megakorpu ogłosił dyrektor generalny Li Yong-Rui:

Z całym szacunkiem dla Simguru Antal’a, ale jego wspólnota nie może równać się z naszymi zasobami. Sirius jest znacznie lepiej przygotowany pod względem logistyki i bezpieczeństwa, a nasza flota będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo dla wszystkich delegatów.

Co więcej, mamy już doskonałe stosunki handlowe z Sojuszem, Imperium i Federacją, dzięki czemu możemy zagwarantować neutralność. Nasza niedawna akcja dobroczynna dotycząca tworzenia kolonii marlinistów dowodzi, że jesteśmy bezstronną, stabilizującą siłą dla całej galaktyki.

Dyskusje dotyczące konferencji toczyły się zarówno w systemach zależnych od supermocarstw, jak i w niezależnych układach. Niektórzy z lokalnych liderów potępili całe przedsięwzięcie  jako całkowicie bezcelowe, podczas gdy inni postrzegają to jako rzadką okazję do poprawy spójności politycznej.

Propozycje Sirius Corporation i Utopii dotyczące Szczytu Galaktycznego są obecnie porównywane przez potencjalnych uczestników. Należy wtrącić o jeszcze jednej ofercie Zachary’ego Rackhama dotyczącej zorganizowania konferencji na faktycznym galaktycznym szczycie – Rackham’s Peak, ale nie jest ona poważnie traktowana.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.