Przejęcie Lakon niepewne

Zakup firmy Lakon Spaceways przez Core Dynamics budzi uzasadnione wątpliwości szczególnie po ostatnich zarzutach o nielegalne praktyki biznesowe.

Irfan Karim poinformował o ostatnich wydarzeniach w The Alliance Tribune:

Niezależna Komisja ds. Równości Rynków potwierdziła, że ​​kilku akcjonariuszy Lakon sprzedało swoje akcje spółkom przykrywkowym, które zostały potajemnie utworzone przez departamenty Core Dynamics. Co więcej, do Alliance Interpol skierowano dwa poważne zarzuty szantażu.

Trent Delaney, nowo wybrany przewodniczący Lakon, stanowczo zdementował te informacje. Ale w gdy zestawić to z pogłoskami docierającymi z Rady Admirałów o utracie dostawcy realizującego wojskowe zamówienia, to całe wrogie przejęcie wydaje się teraz mniej pewne.

W Federacji kanał informacyjny Sol Today opublikował artykuł redakcyjny dotyczący owej sytuacji:

Przejęcie firmy Lakon to kolejny duży triumf megakorporacji Core Dynamics. Szkoda, że ​​jest on podważany przez drobnych biurokratów Sojuszu, którzy powinni z wdzięcznością chwytać się tego finansowego koła ratunkowego.

To także śmieszne, że dyrektor generalny Jupiter Rochester, jeden z naszych gigantów przemysłu, został dźgnięty w plecy przez konserwatywnych kolegów, którzy są wyraźnie zazdrośni o jego kolejny wielki sukces. Być może jego „Jupiter Division” w końcu przerosła korporację i zasługuje na obranie własnej ścieżki.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.