Rozpoczął się proces admirała Vincent’a

Federalny Sąd Najwyższy na Marsie otworzył proces Admirała Floty Lucasa Vincenta, oskarżonego o spisek w celu popełnienia morderstwa i zdrady.

Vincent jest oskarżony o zorganizowanie sabotażu Starship One w 3301 roku, w wyniku którego zginęły setki osób.

Ethan Takahashi, korespondent kryminalny The Federal Times relacjonuje to wydarzenie:

Proces rozpoczął się od wprowadzenia do sprawy przez prokuratora. Następnie zostały zaprezentowane materiały dowodowe uzyskane od głównego technika Rory’ego Webstera, wraz z jego zeznaniami które doprowadziły do ​​aresztowania Vincenta.

W trakcie przesłuchania Vincent został wypytywany o zabezpieczoną transmisję ze swojego biura na statek prezydencki 24 maja 3301 r. W trakcie tej komunikacji admirał rozkazał przeprowadzić nieplanowaną zmianę kierunku lotu do systemu Azaleach w celu rutynowej konserwacji. W tym miejscu zespół inżynierów Webstera postępował zgodnie z poleceniami Vincenta, i zainstalował nowy komponent hipernapędu, który jak się okazał był sabotowany i doprowadził do awarii.

Unikając pytań, Vincent twierdził, że cały proces jest „przykrywką Partii Liberalnej ”i że Starship One został zniszczony, „aby Winters mogła przejąć władzę ”.

Wraz ze stratą Prezydent Halsey i Wiceprezydent Naylora, Felicia Winters rzeczywiście przyjęła rolę pełniącego obowiązki prezydenta i została przywódczynią Partii Liberalnej. Jednakże obrońca odrzucił te drogę obrony, zamiast tego oświadczając, że nagrania Webstera dotyczące rozkazów Vincenta mogły zostać sfałszowane.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.