Sirius Corporation organizatorem Szczytu Galaktycznego

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Sirius Corporation otrzymała więcej danych niż Utopia i dlatego będzie gospodarzem Szczytu Galaktycznego.

Obie organizacje zaproponowały zorganizowanie konferencji dyplomatycznej dla Sojuszu, Imperium i Federacji. Po wezwaniu galaktycznej społeczności do zebrania danych, które wspierałyby zapewnienie bezpieczeństwa temu przedsięwzięciu, wielu pilotów podjęło się zadania i przekazywali potrzebne informacje.

Wszystkie trzy rządy supermocarstw potwierdziły, że dzięki sukcesowi w przygotowywaniu skutecznych systemów bezpieczeństwa przyjmą Sirius Corporation jako neutralne terytorium konferencji.

CEO Li Yong-Rui powiedział:

Dziękujemy wszystkim niezależnym pilotom, którzy nas wspierali. Sirius rozpocznie teraz prace organizacyjne do pierwszego Szczytu Galaktycznego, który, mamy nadzieję, zwiększy pokój i dobrobyt w całej galaktyce.

Piloci, którzy dostarczyli dane do Sirius Corporation, mogą odebrać swoje nagrody z portu Goldstein w systemie Lembava.

Simguru Pranav Antal wyraził rozczarowanie, ale potwierdził, że wszyscy, którzy przyczynili się do inicjatywy Utopii, zostaną nagrodzeni w Tanner Settlement w systemie Polevnic.

Sirius Corporation oświadczyła, że ​​Szczyt Galaktyczny jest wstępnie planowany na okres trzech tygodni na przełomie lutego i marca.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.