Świadectwo Jasminy Halsey

Była prezydent Jasmina Halsey wystąpiła w charakterze świadka podczas procesu admirała floty Lucasa Vincenta w Federalnym Sądzie Najwyższym.

Korespondent kryminalny Ethan Takahashi przekazał szczegóły dla The Federal Times:

Jasmina Halsey potwierdziła, że wytyczne odnośnie nieplanowanego międzylądowania statku kosmicznego Starship One w systemie Azaleach pochodziły bezpośrednio od admirała Floty Vincenta. Dodała, że ​​program prezydencki był często zmieniany z różnych przyziemnych powodów, a wtedy wydawało się to rutyną.

Halsey opowiedziała jak wyglądał proces zniszczenia statku, opisując chaos i panikę na pokładzie, gdy nieudany skok w nadprzestrzeń spowodował gwałtowny rozpad strukturalny. Chwaliła obejmujące ją procedury bezpieczeństwa, za umieszczenie jej w kriogenicznej kapsule zastoinowej i uruchomienie jej na chwilę przed eksplozją statku kosmicznego.

Podczas przesłuchania, obrońca admirała przypomniał o wizjach jakich po uratowaniu doświadczała była Prezydent. Opisywała w nich spotkanie z „ opiekunami naszej galaktyki ”i doświadczenie „poczucia nieskończoności kosmosu ”. Na koniec zasugerowano, że należy odrzucić zeznanie osoby cierpiącej na tak oczywiste złudzenia.

Halsey przyznała, że ​​nie pamięta już, by wygłaszała takie stwierdzenia i mogła cierpieć z powodu szoku pourazowego. Następnie dostarczyła sądowi raporty psychologiczne i skany neuronalne od najlepszych lekarzy Sojuszu, potwierdzając medycznie, że jest zdrowa.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.