Trwa kampania Nakato Kane

W ramach kampanii przed wyborami nowego premiera Sojuszu radna Nakato Kaine odwiedza kluczowe systemy.

Ze wszystkich pretendentów ona ma największe wsparcie ze strony innych członków rady, w porównaniu do urzędującego Edmunda Mahona. Reprezentuje system Tionisla od prawie dziesięciu lat i jest znana z wygłaszania przemówień przed Zgromadzeniem.

Dezaprobata Kaine’a dla polityki ekspansjonizmu w ostatnich latach trafiła w wielu ludzi w wielu systemach. Ma również silną reputację w „Starych Światach”, które są postrzegane jako historyczne centrum Sojuszu.

Podczas wiecu politycznego w Leesti, radna Kaine bezpośrednio skrytykowała swojego przeciwnika w wyborach:

Premier Mahon wyraźnie uważa, że ​​Sojusz musi naśladować arogancję Imperium i korporacyjną chciwość Federacji. Wielokrotnie prowadził nas do konfliktu z rasą Thargoidów, ryzykując miliony istnień ludzkich, abyśmy mogli najeżdżać ich terytoria jak złodzieje nocą.

Uważam, że powinniśmy inspirować się wzajemną współpracą, która kiedyś zapewniła rozkwit Starego Świata. Musimy inwestować w handel i bezpieczeństwo, aby przynosić korzyści naszym systemom członkowskim, zamiast udawać monolityczne supermocarstwo.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.