Wiemy kiedy nastąpi proces Vincenta!

Admirał Floty Lucas Vincent z Federalnej Marynarki zostanie postawiony przed sądem 25 stycznia, oskarżony o zdradę i spiskowanie w celu popełnienia morderstwa.

Prokuratura Federalna pomyślnie uzyskała akt oskarżenia przeciwko Admirałowi Vincentowi od ławy przysięgłych. Jest od posądzany o przygotowanie sabotażu prezydenckiego statku Starship One w 3301 roku, by zamordować ówczesną Prezydent Jasminę Halsey. Wprawdzie Pani Prezydent przeżyła, setki osób zginęło kiedy statek został zniszczony w trakcie lotu.

Te oskarżenia zostały sformułowane w trakcie procesu Rory’iego Webstera, technika marynarki, który przyczynił się do powstania usterki w systemie hipernapędu. Webster przyznał się do zarzucanego mu czynu, ale zaoferował dostarczenie dowodów na to, że działał na polecenie Vincenta.

Kolejne aresztowanie spowodowało spowodowało zamieszanie w kręgach politycznych i wojskowych. Długotrwała znajomość Zacharego Hudsona z Vincentem poskutkowała utratą zaufania w jego przywództwo części republikańskich kongresmenów i wzrostem popularności Partii Liberalnej.

Jako szef sztabu Federalnej Marynarki, Admirał Floty Vincent jest dotąd najwyższym stopniem oficerem, który stanął przed sądem. Media gorąco interesują się sprawą, m.in. z powodu spekulacji związanymi z korupcją wśród Federalnych elit.

Proces odbędzie się w Federalnym sądzie w Olimpus Village na Marsie i prawdopodobnie potrwa kilka tygodni.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.