Admirał Vincent uznany winnym

Ława przysięgłych Federalnego Sądu Najwyższego uznała admirała Floty Lucasa Vincenta za winnego zmowy w celu popełnienia morderstwa i zdrady.

W sądzie można było usłyszeć, że Vincent współpracował z CEO Core Dynamics, Jupiterem Rochesterem, aby sabotować statek Starship One i zabić ówczesną prezydent Jasminę Halsey w celu zapewnienia zwiększenia kontraktów wojskowych.

Ethan Takahashi, korespondent kryminalny The Federal Times, zauważył:

W ciągu kilku minut po otrzymaniu przez Vincenta wyroku dożywocia, zespoły Federalnej Agencji Wywiadu aresztowały kilku współspiskowców w Federalnej Marynarce Wojennej wraz z niektórymi urzędnikami rządowymi.

Sam Jupiter Rochester uniknął aresztowania, uciekając do systemu HIP 54530, w którym lojaliści z Core Dynamics zakładają oderwaną frakcję o nazwie Jupiter Division. Analitycy branżowi uważają, że ten podział korporacji był od dawna planowany, ale jest przyspieszany z powodu procesu.

Odpowiedzialność Rochestera za tragedię Starship One rodzi wiele pytań, zwłaszcza dla jego potężnej rodziny. Z pewnością podsyci to teorię spiskową, że jest on członkiem tajnej grupy szarych eminencji, które manipulują wydarzeniami z korzyścią dla kompleksu militarno-przemysłowego.

Jednak jakby się wydawało bardziej wiarygodna teoria – że za ty był odpowiedzialny Zachary Hudson – wydaje się teraz zostać obalona. Nic, co zostało przedstawione w sądzie, nie sugerowało, że obecny prezydent miał jakikolwiek udział lub wiedzę o planie wyeliminowania swojego poprzednika.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.