Czy Jupiter Rochester jest winny ?

Dyrektor generalny Core Dynamics, Jupiter Rochester, został oskarżony o współpracę z admirałem Floty Vincentem przy zaaranżowaniu zniszczenia statku Starship One w 3301.

Jak donosi Ethan Takahashi dla The Federal Times:

Z danych finansowych przedstawionych sądowi wynika, że Vincent, wraz z innymi członkami rządu i Federalnej Marynarki Wojennej, otrzymali ogromne przelewy za pośrednictwem firm-przykrywek utworzonych przez lojalistów Jupitera Rochestera.

Prokuratura twierdził, że ​​działania Rochester’a i Vincent’a były odpowiedzią na zamiary ówczesnej prezydent Jasminy Halsey, by zmniejszyć wydatki wojskowe, co z kolei wpłynęłoby na zyski Core Dynamics. Zaaranżowali zatem zamach i położyli podwaliny pod prezydenturę Zachary’ego Hudsona, który miał zostać wybrany do władzy, wiedząc, że jego polityka doprowadzi do dalszych kontraktów zbrojeniowych.

Obrona argumentowała, że ​​zeznania Halsey były niewiarygodne, a dane finansowe zostały uzyskane za pomocą niewłaściwych metod, więc powinny być niedopuszczalne. Zwrócono również uwagę, że rodzina Rochesterów miała wielu wrogów zdeterminowanych, by zaszkodzić ich reputacji.

Ława przysięgłych została zamknięta w celu ustalenia werdyktu. Oznacza to, że jej członkowie nie są świadomi doniesień mediów. Między innymi tych, że kilka działów Core Dynamics, znanych jako „Jupiter Division”, przerzuca właśnie duże ilości statków i personel do systemu HIP 54530.

Inne źródła potwierdziły, że HIP 54530 Gold Universal Group oficjalnie przyjęła nazwę Jupiter Division, co sugeruje, że była silnie infiltrowana przez lojalistów Rochestera. Frakcja zachowała kontrolę nad zamkniętym systemem HIP 54530.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.