Hudson i Winters potwierdzili swoją obecność na Szczycie

Prezydent Zachary Hudson i Prezydent Gabinetu Cieni Felicia Winters wezmą udział w konferencji dyplomatycznej w systemie Sirius.

Federację reprezentować będą również ambasadorowie Federalnego Korpusu Dyplomatycznego, a także osoby cywilne i korporacyjni przedstawiciele.

Korespondent polityczny Sofia Trevino poinformowała na łamach The Federal Times:

Osobista obecność Prezydenta Hudsona na Szczycie Galaktycznym stanowi przesłanie, że nadal sprawuje on władzę. Wyraźnie ma nadzieję, że zmierzenie się z przywódcami Imperium odwróci uwagę opinii publicznej od niedawnych skandali Jupitera Rochester.

Pod jego nieobecność wiceprezydent Brad Mitchell będzie nadzorował sprawy kongresu. Krążą plotki, że Mitchell przygotowuje się do walki z Hudsonem jako kandydatem Partii Republikańskiej w następnych wyborach.

Konferencja stwarza również okazję dla Felicji Winters na poprawę notowań w wyścigu o stanowiska prezydenta. Chętnie zgodziła się na spotkanie z delegacją Marlinist Colonies, pamiętajmy że w zeszłym roku koordynowała pomoc humanitarną dla tych uchodźców.

Winters nie poprosiła wiceprezesa swojego gabinetu Isolde Rochester, aby jej towarzyszyła, być może są to konsekwencje za przestępcze działania jej syna. Gorączkowo pracując nad zminimalizowaniem szkód dla nazwiska swojej rodziny, matka Rochester wzięła pod opiekę dwoje dzieci Jupitera po tym, jak jej mąż, Tomas Turai, złożył wniosek o natychmiastowy rozwód.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.