Imperium zaprzecza istnieniu Serene Harbor

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Imperium zaprzeczyło jakoby niedawno odkryta placówka w systemie R CRA Sector AF-A d42 była wykorzystywana przez Imperial Intelligence.

Tajna placówka, nazwana Serene Harbour, została zlokalizowana po tym, jak wezwanie pomocy zostało udostępnione publicznie przez Federację Pilotów. Według pilota Andee-X-, który jako pierwszy badał to miejsce, wszyscy jego mieszkańcy zginęli w trakcie czegoś, co wyglądało na ucieczkę więźniów.

W przeciwieństwie do Imperial Internal Security Service, organizacja Imperial Intelligence nie ma rzeczników ani kanałów publicznych. Jednak senator Karl Nerva wypowiedział się w tej kwestii:

Twierdzenie, że szczególnie niebezpieczni więźniowie i terroryści są torturowani w celu uzyskania informacji w niezarejestrowanej placówce, jest kategorycznie fałszywe. Nie ma takiego miejsca jak „Serene Harbor”.

Uważamy, że niezależni piloci zostali oszukani przez federalną sztuczkę mającą na celu zaszkodzenie Imperium, wykorzystując fałszywe lokalizacje i dzienniki dla efektu teatralnego. Zapewniam wszystkich obywateli, że Imperial Intelligence działa w pełni zgodnie z prawem i pozostaje czujne wobec wszelkich zagrożeń.

Zapytany o komendanta Gabriela De Lucę, którego zidentyfikowano na podstawie ocalałych dzienników w placówce, senator Nerva odpowiedział:

Kapitan De Luca rzeczywiście był agentem Imperial Intelligence, ale kilka lat temu zmarł w służbie czynnej. To oczywiste, że tożsamość tego szanowanego bohatera została skradziona, aby dodać wiarygodności antyimperialnej dezinformacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.