Jupiter Rochester zakłada własną frakcję

Kilka działów lojalnych wobec dyrektora generalnego Core Dynamics odłączyło się, aby utworzyć niezależną republikę korporacyjną o nazwie Jupiter Division.

Podczas niedawnego procesu admirała floty Vincenta, Jupiter Rochester został uznany współwinnym i ciążą na nim zarzuty opłacenie sabotaż statku Starship One. Przyspieszyło to długoterminowe plany wydzielenia się z Core Dynamics wraz z wieloma statkami i licznym personelem.

W objętym blokadą systemie HIP 54530 , frakcja HIP 54530 Gold Universal Group została zmieniła nazwę na Jupiter Division. Przypuszcza się, że od dawna była ona infiltrowany przez lojalistów Rochestera.

Używając nowego, samozwańczego tytułu Supreme Executive Rochester, nadał to oświadczenie we wszystkich federalnych kanałach medialnych:

Przez wiele lat pomagałem Core Dynamics stać się jedną z najsilniejszych firm w galaktyce, ale śmieszne prawa i biurokracja ograniczały mnie na każdym kroku. Zawsze uważałem, że ludźmi nie powinni rządzić politycy, ale ci, którzy mają prawdziwą władzę ekonomiczną – korporacje.

Minie dużo czasu, zanim będę mógł działać zgodnie z moimi planami komercyjnymi, ale udowodnię, że rządy korporacyjne są najkorzystniejszym systemem zarządzania dla Federacji.

Jupiter Rochester jest najstarszym synem byłej wiceprezydent gabinetu cieni Isoldy Rochester i kluczowym członkiem wpływowej rodziny Rochester. Jak dotąd nie było publicznych wypowiedzi ze strony jego matki ani rodzeństwa.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.