Konflikt między siłami federalnymi a Jupiter Division

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Statki Jupiter Division wzięły udział w bitwie przeciwko siłom federalnym w systemie HIP 54530.

Poplecznicy lojalni wobec byłego CEO Core Dynamics, Jupitera Rochestera, utworzyli własną frakcję w HIP 54530. Federalne Siły Wywiadowcze podejrzewają, że ​​agenci Jupiter Division pierwsze próby zinfiltrowania HIP 54530 Gold Universal Group podjęli już lata temu i doprowadzili do blokady tego systemu. Wszystko to po to aby ukryć ich wysiłki mające na celu przejęcie go od wewnątrz.

Samozwańczy Supreme Executive Rochester oświadczył:

Federacja dusi się, jest już bliska śmierci a wszystko przez przestarzałą biurokrację – tylko korporacyjne rządy mogą ją uratować! Ale najpierw galaktyczna społeczność musi chronić ludzi którzy za mną podążają, tak abym mógł założyć stałą bazę operacyjną.

Dyrektor Theodore Sullivan z Silver Legal Group ogłosił:

Nie będziemy tolerować tych przestępców, oni nielegalnie kontrolują ten system. Po zwycięstwie, Federacja będzie mogła postawić Rochester’a przed wymiarem sprawiedliwości.

Jupiter Division zaoferowało hojne nagrody wszystkim pilotom, którzy chcą im pomóc w zabezpieczeniu swojej obecności w systemie HIP 54530. Silver Legal Group zwróciła się do federalnych oddziałów pomocniczych o wsparcie jej wysiłków zmierzających do wyniszczenia sił militarnych Jupiter Division.

Federacja Pilotów zgodziła się dostarczyć wszystkim statkom uczestniczącym w tym konflikcie tymczasowe zezwolenia na dostęp do HIP 54530. Wygasną one w czwartek 18 lutego 3307.

Jednak ani stałe, ani tymczasowe zezwolenia na wlot do systemu nie mają zastosowania dla Fleet Carrierów, ponieważ mogą one na swoich pokładach transportować statki, które mogłyby uniknąć wykrycia i uzyskania zezwolenia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.