Ostrzeżenie przed uprowadzeniami.

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Czytasz awaryjny biuletyn informacyjny.
Alarm dla wszystkich niezależnych pilotów.
Porywacze działają w pobliżu systemu HR 6828.

Federacja Pilotów otrzymała doniesienia o dziwnych ofertach składanych pilotom, którzy niedawno uzyskali swoją licencję.

Podejrzani są właścicieli lotniskowców klasy Drake, którzy nakłaniają pilota-nowicjusza, aby wyposażył swój statek do operacji wydobywczych i skorzystał i ich uprzejmości w dostarczeniu go do bardzo opłacalnych miejsc prac górniczych. Następnie lotniskowiec wykonuje serię skoków do odległego systemu gwiezdnego oddalonego o ponad 800 lat świetlnych, zabierając ze sobą zadokowany niczego nie podejrzewającego pilota.

Na miejscu ofiara jest przymuszana do prac wydobywczych na rzecz swojego przewoźnika a ograniczony zasięg skoku ich własnego statku oznacza, że ​​są oni skutecznie uwięzione i pozostają na łasce swojego porywacz.

W związku z tego typu zajściami zaleca się wszystkim pilotom wystrzeganie przed podejmowaniem komunikacji z jednostkami stacjonującymi w HR 6828 lub systemów sąsiadujących. Ważne jest również, aby zachować szczególną ostrożność podczas dokowania na pokładzie dowolnego lotniskowca, którego właściciel jest nieznany.

Federacja Pilotów zażądała udostępnienia tego biuletynu wszystkim członkom za pośrednictwem kanałów publicznych. Został on również rozesłany do głównych kanałów informacyjnych, w tym do The Alliance Tribune, The Federal Times, The Imperial Herald i Vox Galactica.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.