Wybory premiera Sojuszu opóźnione z powodu szczytu galaktycznego

Aby uniknąć kolizji z nadchodzącym szczytem galaktycznym Zgromadzenie Sojuszu zgodziło się przesunąć na późniejszy termin wybór nowego premiera.

Propozycja przesunięcia wyborów wyszła od premiera Edmunda Mahona:

Teraz, gdy konferencja dyplomatyczna została potwierdzona, musimy się dostosować, aby wykorzystać to historyczne wydarzenie. Potencjalna zmiana przywództwa zachodząca w tym samym czasie co Szczyt Galaktyczny spowodowałaby zamieszanie i osłabiłaby obecność Sojuszu.

Propozycja Mahona została przegłosowana małą ilością głosów gdyż wielu członków rady nie zgodziło się ze zmianą kalendarza politycznego. Radny Nakato Kaine, który jest kandydatem w wyborach, oświadczył:

To oburzające, że premier wykorzystuje to jako pretekst do przedłużenia swojej kadencji. Po raz kolejny bardziej przejmuje się przedstawieniem Sojuszu jako supermocarstwa niż interesami systemów członkowskich. Takiego zachowania można się spodziewać po skorumpowanym cesarzu lub prezydencie, trzymającym się władzy za wszelką cenę.

Zgromadzenie przełożyło wybory na trzy miesiące później, w maju 3307 r.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.