Wzmocnienie obrony Szczytu Galaktycznego

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Federacja podjęła współpracę z Sirius Corporation by zaoferować możliwości „bountyhuntingu” w celu ochrony konferencji dyplomatycznej.

Pierwszy Szczyt Galaktyczny został oficjalnie otwarty na stacji Patterson Enterprise w systemie Sirius. Wszystkim przybywającym delegatom i Pilotom wydano tymczasowe przepustki na wlot do systemu na okres trzech tygodni, zezwolenia jednak nie dotyczą lotniskowców.

Dyrektor generalny Sirius Corporation Li Yong-Rui ogłosił:

Dane dostarczone nam w styczniu ujawniły kilka nieoczekiwanych zagrożeń, które dodatkowo angażują naszą flotę i siły bezpieczeństwa. Mając duże wsparcie Federacji, wyznaczyliśmy nagrody za wszystkie poszukiwane statki. Mam nadzieję że zapewni to bezpieczeństwo delegatom. Piloci broniący systemu Sirius zostaną nagrodzeni za oddawanie potwierdzeń strąceń w Spirit of Laelaps.

Wspólna inicjatywa będzie trwała tydzień, po czym Sirius Corporation będzie współpracować z Imperium w celu zaspokojenia potrzeb i bezpieczeństwa konferencji.

Z innych wiadomości:
Core Dynamics, Gutamaya i Lakon Spaceways świętują polityczne zgromadzenie wszystkich trzech supermocarstw oferując 10% zniżki na swoje statki w ciągu najbliższych trzech tygodni.

Zaczęły już przybywać delegacje i odbywają się oficjalne prezentacje, co cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. To pierwszy raz, gdy powszechnie uznawane postacie, takie jak prezydent Zachary Hudson, premier Edmund Mahon i księżniczka Aisling Duval, są widziane obok siebie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.