Zakończenie zbiórki na ulepszone wyrzutnie rakiet

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Dostawy materiałów kopalnianych pozwoliły inżynier Liz Ryder na szerokie udostępnienie zmodyfikowanego modułu statku.

Moduł jest w pełni zaprojektowanym, pojemnym i o obniżonej masie Seeker Missile Rack z kaskadą termiczną. Był już on dostępny przez krótki okres w październiku 3306 roku, ale od teraz można go kupić od dowolnego brokera technologii.

Świeżo wydobyte bromellite, lithium hydroxide, osmium oraz samarium zostały dostarczone przez wielu pilotów. Ze względu na wielkość zebranych urobków początkowa wymagana ilość materiałów do zakupu broni została tymczasowo zmniejszona.

Liz Ryder wypowiedziała się w swojej pracowni w Demolition Unlimited:

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli wprowadzić – że tak powiem – ten moduł na rynek. Mam nadzieję, że inżynierowie i brokerzy technologii będą dalej współpracować, aby zapewnić galaktycznej społeczności więcej możliwości.

Piloci, którzy dostarczyli towary dla tej inicjatywy, mogą teraz odbierać nagrody na pokładzie Awyra Flirble w systemie Eurybia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.