Zamówienie na rzadkie towary na Szczyt Galaktyczny

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

W zawiązku ze zbliżającą się konferencją dyplomatyczną, Sirius Corporation zgłosiła zapotrzebowanie na dostawy towarów konsumpcyjnych do Luyten’s Star.

Szczyt Galaktyczny odbędzie się w systemie Sirius, rozpocznie się w czwartek 25 lutego i potrwa trzy tygodnie. Wezmą w nim udział przywódcy Sojuszu, Imperium i Federacji oraz przedstawiciele niezależnych systemów.

Sirius Corporation złożyła zamówienia na te rzadkie towary: Eden Apples Of Aerial, Ethgreze Tea Buds, Gerasian Gueuze Beer, Giant Irukama Snails, Goman Yaupon Coffee, Karsuki Locusts i Lavian Brandy.

Wszystkie frachty mają być dostarczane do Ashby City w systemie Luyten’s Star. Następnie towary zostaną stamtąd przewiezie do układu Sirius jeszcze przed rozpoczęciem konferencji.

Prezes Li Yong-Rui omówił te przygotowania podczas wydarzenia medialnego:

Zapewnimy wszystkim honorowym delegatom komfortowe i luksusowe otoczenie. Obejmuje to oferowanie najlepszej kuchni z całej galaktyki.

Kilku dziennikarzy wskazało, że zarówno Sojusz, jak i Imperium zarejestrowały oficjalne skargi dotyczące lokalizacji Szczytu Galaktycznego znajdującego się głęboko w przestrzeni federalnej. Li Yong-Rui odpowiedział:

Zapewniam was, że system Sirius jest politycznie neutralnym terytorium, a Sirius Corporation pozostaje niezależna od Federacji. Osobiście mogę zagwarantować wszystkim obecnym bezpieczeństwo i immunitet dyplomatyczny.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.